Neohodnotené
Vodítko Trixie reflexné čierne S-M
Prepínacie guľaté vodidlo pre psy, vyrobené z nylonu. Možno ho pomocou kovového krúžku a karabíny prepnúť na 3 rôzne dĺžky.
| Kategória: | Vodítka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4011905135816 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 42010000 |
| Veľkosť psa: | Malý |
| Materiál: | Kov, Nylon |
| Farba: | Čierna |
| Typ vodítka: | Prepínacie, Reflexné |
| Lanko / páska / reťaz: | Lano |
| Dĺžka: | 2 m |
| Šířka: | 1,2 cm |
