Neohodnotené
Vodítko Active Dog Strong XS modré 1x120cm
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90602 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného a nylónu. Veľkosť psa: Miniatúrny Materiál: Nylon Farba: Modrá Typ vodítka: Klasická Veľkosť: XS Lanko/pások/reťaz: Pások Šírka pásku: 1cm Dĺžka: 120cm
| Kategória: | Vodítka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595091789382 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 42010000 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny |
| Materiál: | Nylon |
| Farba: | Modrá |
| Typ vodítka: | Klasické |
| Lanko / páska / reťaz: | Pásik |
| Dĺžka: | 1,2 m |
| Šířka: | 1 cm |
| Konfekcia: | XS |
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90602 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného a nylónu. Veľkosť psa: Miniatúrny Materiál: Nylon Farba: Modrá Typ vodítka: Klasická Veľkosť: XS Lanko/pások/reťaz: Pások Šírka pásku: 1cm Dĺžka: 120cm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
