Neohodnotené
Vodítko Active Dog Strong S červené 1,5x120cm
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90623 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného a nylónu. Veľkosť psa: Malý Materiál: Nylon Farba: Červená Lanko/pások/reťaz: Pások Veľkosť: S Šírka pásku: 1,5cm Dĺžka: 120cm
| Kategória: | Vodítka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595091789436 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 42010000 |
| gprs_manufacturer_address: | Revoluční 1381/III |
| gprs_manufacturer_city: | Poděbrady |
| gprs_manufacturer_country: | CZ |
| gprs_manufacturer_email: | info@placek.cz |
| gprs_manufacturer_name: | Plaček Pet Products s.r.o. |
| gprs_manufacturer_phone: | 420325611650 |
| gprs_manufacturer_post_code: | 290 01 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý |
| Farba: | Červená |
| Lanko / páska / reťaz: | Pásik |
| Dĺžka: | 1,2 m |
| Šířka: | 1,5 cm |
| Konfekcia: | S |
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90623 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného a nylónu. Veľkosť psa: Malý Materiál: Nylon Farba: Červená Lanko/pások/reťaz: Pások Veľkosť: S Šírka pásku: 1,5cm Dĺžka: 120cm
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
