Vanička Ontario pečienka s taurínom 115g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.115 kg |
| EAN: | 8595091779055 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Bez obilnín, Hovädzie |
| Gramáž: | 115 g |
| Typ mokrého krmiva: | Vaničky |
| Vek mačky: | Mačiatko, Dospelá mačka, Staršia mačka |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Pečeň |
Vanička Ontario pečeň s taurínom 115 g
Energia zbalená na cesty v každom súste
Predstavte si kompletné jedlo, ktoré môžete otvoriť a hneď podávať kdekoľvek – aj priamo z obalu. Vanička Ontario pečeň s taurínom 115 g obsahuje neuveriteľných 93 % mäsa a vnútorností. Vďaka vysokému podielu hovädzej pečene je táto porcia nabitá vitamínmi a minerálmi, ktoré vaša mačka potrebuje pre zdravý zrak a silné srdce. Je to ideálna voľba pre majiteľov, ktorí hľadajú kvalitu bez kompromisov v praktickom balení.
-
Hydratácia: Podporuje správnu funkciu obličiek a močových ciest vďaka vysokému obsahu vody. -
Vysoký obsah mäsa a vývaru: Poctivá porcia živočíšnych bielkovín pre svaly a energiu. -
Prírodné ingrediencie: Vyrobené zo starostlivo vybraných surovín pre prirodzenú výživu. -
Podpora imunity: Vitamíny a antioxidanty pre silnú obranyschopnosť organizmu. -
Bez konzervantov a farbív: Čisté zloženie bez zbytočnej chémie a umelých prísad.
| Zloženie: | Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 92 % (z toho hovädzia pečeň 10 %, kuracie mäso), minerálne látky. |
|---|---|
| Analytické zložky: | Hrubý proteín 10,39 %, hrubé oleje a tuky 9,07 %, hrubý popol 2,15 %, hrubá vláknina 0,44 %, vlhkosť 74 %. |
Najčastejšie otázky
Toto je doplnkové krmivo, určené ako spestrenie jedálnička. Na plnohodnotnú výživu ho kombinujte s kompletným krmivom (granuly alebo konzervy označené ako kompletné).
Nespotrebovanú časť uchovávajte v chladničke a spotrebujte ideálne do 24 – 48 hodín. Pred ďalším podávaním nechajte ohriať na izbovú teplotu.
Áno, ale sledujte celkový denný príjem kalórií a prípadne upravte dávku granúl.
Používame výhradne mäso určené na ľudskú konzumáciu, čo zaručuje najvyšší štandard.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
