Neohodnotené
Vanička Ontario kura so zeleninou 320g
Vanička Ontario kura so zeleninou Luxusný chod rovno v miske Doprajte svojmu psovi komfortné stolovanie kdekoľvek. Vanička Ontario kura so zeleninou 320 g je kompletné krmivo s vysokým podielom mäsa, servírované v praktickej vaničke, ktorá slúži rovno ako miska.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595091779017 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý, Senior |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Premium |
| Zloženie: | Kura, Zelenina |
| Gramáž: | 320 g |
| Typ mokrého krmiva: | Vaničky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Kuracie mäso so zeleninou |
Vanička Ontario kura so zeleninou
Luxusný chod rovno v miske
Doprajte svojmu psovi komfortné stolovanie kdekoľvek. Vanička Ontario kura so zeleninou 320 g je kompletné krmivo s vysokým podielom mäsa, servírované v praktickej vaničke, ktorá slúži rovno ako miska.
-
Vysoký obsah mäsa a vývaru: Veľa mäsa a šťavy. Žiadne zbytočné plnivá. -
Praktické balenie na cesty: Jednoducho si ho zabalíte so sebou ako lahodný chod. -
Ihneď na podávanie: Bez prípravy. Stačí otvoriť a servírovať. -
Vyvážená receptúra: Všetky živiny pre zdravý a vitálny život.
| Zloženie: | Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 92 % (z toho kuracie mäso 80 %) , zelenina 7 % (mrkva, hrach, zeler). |
|---|---|
| Analytické zložky: | Hrubý proteín 11,09 %, hrubé oleje a tuky 6,50 %, hrubý popol 3,47 %, hrubá vláknina 0,33 %, vlhkosť: 77 %. |
| Doplnkové látky na kg: | Technologické doplnkové látky – želírovacie látky. |
Najčastejšie otázky
Rozhodne áno. Receptúry sú kompletným krmivom a sú navrhnuté tak, aby poskytovali poctivú porciu živočíšnych bielkovín. Presné percentá vždy nájdete v zložení na obale, nič neskrývame.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
