Vanička Ontario jahňacie s ryžou 320g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595091779031 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý, Senior |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Premium |
| Zloženie: | Jahňa, Ryža, Zelenina |
| Gramáž: | 320 g |
| Typ mokrého krmiva: | Vaničky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Jahňacie + ryža |
Vanička Ontario jahňacie s ryžou
Luxusný chod rovno v miske
Doprajte svojmu psovi komfortné stolovanie kdekoľvek. Vanička Ontario jahňacie s ryžou 320 g je kompletné krmivo s vysokým podielom mäsa, servírované v praktickej vaničke, ktorá slúži rovno ako miska.
-
Vysoký obsah mäsa a vývaru: Veľa mäsa a šťavy. Žiadne zbytočné plnivá. -
Praktické balenie na cesty: Jednoducho si ho zabalíte so sebou ako lahodný chod. -
Ihneď na podávanie: Bez prípravy. Stačí otvoriť a servírovať. -
Vyvážená receptúra: Všetky živiny pre zdravý a vitálny život.
| Zloženie: | Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 91 % (z toho jahňacie 20,7 %), obilniny 4 % (ryža 100 %), zelenina 4 % (mrkva, hrášok, zeler). |
|---|---|
| Analytické zložky: | Hrubý proteín 10,89 %, hrubé oleje a tuky 6,88 %, hrubý popol 3,24 %, hrubá vláknina 0,48 %, vlhkosť 76 %. |
| Doplnkové látky na kg: | Technologické doplnkové látky – želírovacie látky. |
Najčastejšie otázky
Rozhodne áno. Receptúry sú kompletným krmivom a sú navrhnuté tak, aby poskytovali poctivú porciu živočíšnych bielkovín. Presné percentá vždy nájdete v zložení na obale, nič neskrývame.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
