Neohodnotené
Tunel Magic Cat plyš šuštiaci šedý 90x24cm
Tunel pre mačky s hračkou. Veľkosť: 90 x 24 cm
| Kategória: | Hračky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595681810717 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 63079098 |
| gprs_manufacturer_address: | Revoluční 1381/III |
| gprs_manufacturer_city: | Poděbrady |
| gprs_manufacturer_country: | CZ |
| gprs_manufacturer_email: | info@placek.cz |
| gprs_manufacturer_name: | Plaček Pet Products s.r.o. |
| gprs_manufacturer_phone: | 420325611650 |
| gprs_manufacturer_post_code: | 290 01 |
| Materiál: | Plyš |
| Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Priemer: | 24 cm |
| Priznak: | Výpredaj |
