Neohodnotené
Tunel Magic Cat plyš šuštiaci šedý 90x24cm
Tunel pre mačky s hračkou. Veľkosť: 90 x 24 cm
| Kategória: | Hračky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595681810717 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 63079098 |
| Materiál: | Plyš |
| Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Priemer: | 24 cm |
