Neohodnotené
Tunel Magic Cat modrý s hviezdami 90x35cm
Tunel pre mačky s potlačou hviezd. Veľkosť: 90 x 35 cm
| Kategória: | Hračky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595681810731 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 63079098 |
| Materiál: | Nylon |
| Farba: | Modrá |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Priemer: | 35 cm |
