Neohodnotené
Toaleta Savic Nestor bielo - šedá 56x39x38,5cm
Toaleta pre mačky s plastovým krytom, dvierkami a filtrom. Vďaka premysleným detailom sú toalety Nestor pre mačky maximálne hygienické a pre zvieratko veľmi pohodlné.
| Kategória: | Toalety a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 5411388022716 |
| country_of_origin: | BE |
| customs_code: | 39269097 |
| gprs_distributor_address: | Ringlaan 10 |
| gprs_distributor_city: | Heule /Kortrijk/ |
| gprs_distributor_country: | BE |
| gprs_distributor_email: | sc@savic.be |
| gprs_distributor_name: | SAVIC n.v. |
| gprs_distributor_phone: | 003256353345 |
| gprs_distributor_post_code: | B-8501 |
| Farba: | Sivá |
| Typ toalety: | S krytom |
| Dĺžka: | 56 cm |
| Šířka: | 39 cm |
Toaleta pre mačky s plastovým krytom, dvierkami a filtrom.
Vďaka premysleným detailom sú toalety Nestor pre mačky maximálne hygienické a pre zvieratko veľmi pohodlné. Pre rýchle a ľahké čistenie toalety je možné vyklopiť kryt s priehľadnými dvierkami. Pohodlne sa tak dostanete do zadného priestoru toalety. Vďaka vymeniteľnému uhlíkovému filtru, ktorý je intergrovaný v kryte, sa nedostanú von nepríjemné pachy. Filter pravidelne vymieňajte, aby bola neustále zaistená kvalitná ochrana pred nepríjemnými pachmi.
Veľkosť: 56 x 39 x 38,5 cm.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
