Neohodnotené
Toaleta Magic Cat Economy s okrajom šedá 42x31x13cm
Plastová toaleta s okrajem. Plastová kočičí toaleta s rámečkem, který zabrání vypadávání podestýlky mimo toaletu, pokud vaše kočka zahrabává po vykonání potřeby.
| Kategória: | Toalety a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8595091775309 |
| country_of_origin: | BE |
| customs_code: | 39269097 |
| gprs_manufacturer_address: | Revoluční 1381/III |
| gprs_manufacturer_city: | Poděbrady |
| gprs_manufacturer_country: | CZ |
| gprs_manufacturer_email: | info@placek.cz |
| gprs_manufacturer_name: | Plaček Pet Products s.r.o. |
| gprs_manufacturer_phone: | 420325611650 |
| gprs_manufacturer_post_code: | 290 01 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Sivá |
| Typ toalety: | Bez krytu |
| Dĺžka: | 42 cm |
| Variant: | s okrajom |
| Veľkosť mačky: | Malá < 3 kg, Stredná 3–5 kg |
| Priznak: | Jarný magazín |
Plastová toaleta s okrajem.
Plastová kočičí toaleta s rámečkem, který zabrání vypadávání podestýlky mimo toaletu, pokud vaše kočka zahrabává po vykonání potřeby. Toaleta Magic Cat Economy se snadno udržuje čistá a je vhodná pro většinu koček, včetně malých koťátek.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
