Neohodnotené
Toaleta Magic Cat Economy s okrajom červená 50x38x14cm
Mačacia toaleta Magic Cat Economy s okrajom červená, 50x38x14 cm. Väčšia toaleta s ochranným okrajom.
| Kategória: | Toalety a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8595091798179 |
| country_of_origin: | BE |
| customs_code: | 39269097 |
| gprs_manufacturer_address: | Revoluční 1381/III |
| gprs_manufacturer_city: | Poděbrady |
| gprs_manufacturer_country: | CZ |
| gprs_manufacturer_email: | info@placek.cz |
| gprs_manufacturer_name: | Plaček Pet Products s.r.o. |
| gprs_manufacturer_phone: | 420325611650 |
| gprs_manufacturer_post_code: | 290 01 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Ružová |
| Typ toalety: | Bez krytu |
| Dĺžka: | 50 cm |
| Variant: | s okrajom |
| Veľkosť mačky: | Malá < 3 kg, Stredná 3–5 kg, Veľká > 5 kg |
| Priznak: | Jarný magazín |
