Neohodnotené
Toaleta Magic Cat Economy modrá 42x31x13cm
Plastová toaleta MAGIC CAT bez okraja je vhodná pre väčšinu mačiek. Plastová Mačacia toaleta s rámčekom, ktorý zabráni vypadávaniu podstielky mimo toaletu, ak vaše mačka zahrabáva po vykonaní potreby.
| Kategória: | Toalety a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8595091775231 |
| country_of_origin: | BE |
| customs_code: | 39269097 |
| gprs_manufacturer_address: | Revoluční 1381/III |
| gprs_manufacturer_city: | Poděbrady |
| gprs_manufacturer_country: | CZ |
| gprs_manufacturer_email: | info@placek.cz |
| gprs_manufacturer_name: | Plaček Pet Products s.r.o. |
| gprs_manufacturer_phone: | 420325611650 |
| gprs_manufacturer_post_code: | 290 01 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Modrá |
| Typ toalety: | Bez krytu |
| Dĺžka: | 42 cm |
| Variant: | bez okraja |
| Veľkosť mačky: | Malá < 3 kg, Stredná 3–5 kg, Veľká > 5 kg |
Plastová toaleta MAGIC CAT bez okraja je vhodná pre väčšinu mačiek.
Plastová Mačacia toaleta s rámčekom, ktorý zabráni vypadávaniu podstielky mimo toaletu, ak vaše mačka zahrabáva po vykonaní potreby. Toaleta Magic Cat Economy sa ľahko udržiava čistá a je vhodná pre väčšinu mačiek, vrátane malých mačiatok.
Veľkosť: 42 x 31 x 13 cm.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
