Neohodnotené
Stojan Dog Fantasy nerez súprava 13cm 2x0,38l
Nerezové misky v stojáne pre malé psy a mačky. Kvalitný materiál Protišmyková úprava Veľkosť: 13cm, 2 x 0,38 l
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.342 kg |
| EAN: | 8595091781843 |
| country_of_origin: | IN |
| customs_code: | 73239300 |
| Objem: | 380 ml |
| Materiál: | Nerez |
| Priemer: | 13 cm |
| Typ misky: | Dvoj - miska |
| Typ produktu: | Miska |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý |
