Neohodnotené
Kapsička Rinti Filetto Adult kura a losos v želé 100g
Kapsička s kuracím mäsom a mäsom z lososa v želé. Kompletné krmivo pre dospelé psy.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4000158954077 |
| country_of_origin: | DE |
| customs_code: | 23091011 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Kura, Ryba |
| Gramáž: | 100 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Losos + kuracie |
Kapsička s kuracím mäsom a mäsom z lososa v želé. Kompletné krmivo pre dospelé psy. –kúsky mäsa v lahodnom želé –obsahuje pre psa všetky dôležité látky –spracované veľmi šetrne pri nízkej teplote Obohatené o vitamíny a minerálne látky Kŕmny návod: viď. tabuľka na obale. Veľkosť psa: Malý, Obrí, Stredný, Miniatúrny, Veľký Vek psa: Dospelý Zdravie: Bez problémov Zloženie a príchuť: Losos, Kura Typ mokrého krmiva: Kapsičky Krmivo v....: želé
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
