Kapsička Rinti Filetto Adult kura a kačka v želé 100g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4000158954053 |
| country_of_origin: | DE |
| customs_code: | 23091011 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Kačica, Kura |
| Gramáž: | 100 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Kuracie + kačica |
Doplnkové krmivo pre dospelé psy. –kúsky kuracie a kačacieho mäsa v želé –ľahko stráviteľné –jednoduchá príprava- z praktického vrecúška rovno do misky –obsahuje pre psa všetky dôležité látky –spracované veľmi šetrne pri nízkej teplote –kapsička obohatená o vitamíny a minerálne látky Zloženie kapsičky Rinti Filetto kura a kačka 48% kuracie mäso; 10% kačacie mäso; 1,5% ryža; minerálne látky Akostné znaky: Bielkoviny 14%; tuky 1%; popoloviny 1%; vláknina 0,5%; vlhkosť 82% Aditíva – doplnkové látky na 1kg krmiva Vitamín A 400 m.j.; vitamín D3- 300 m.j.; vitamín E 30 mg Dávkovanie váha psa denná dávka 5kg 400-500 g 10kg 700-750 g Veľkosť psa: Veľký, Malý, Obrí, Stredný, Miniatúrny Vek psa: Dospelý Zdravie: Bez problémov Zloženie a príchuť: Kačka, Kura Kvalita: ***** Superpremium Typ mokrého krmiva: Kapsičky Krmivo v...: Želé
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
