Kapsička Rinti Filetto Adult kura a jahňa v želé 100g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4000158954060 |
| country_of_origin: | DE |
| customs_code: | 23091011 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý |
| Zdravie: | Bez problémov, Citlivé trávenie |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Jahňa, Kura |
| Gramáž: | 100 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Kuracie + jahňacie mäso |
Doplnkové krmivo pre dospelé psy Rinti Filetto s kúskami kuraťa a jahňaťa v lahodnom želé. Kapsička Rinti Filetto v praktickom balení sa hodí napríklad k ochuteniu suchých granúl alebo len tak pre radosť Vášho psieho priateľa. Obsahuje pre psa všetky dôležité látky. Spracované veľmi šetrne pri nízkej teplote. Obohatené o vitamíny a minerálne látky. Zloženie: 48% kuracie filety , 9% jahňacie mäso, 1,5% ryža, minerálne látky. Analýza: Hrubé proteíny 14%, vlhkosť 82%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubé popoloviny 1%, hrubá vláknina 0,5%, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg/kg, vitamín A 400 m.j./kg, vitamín D3 300 m.j./kg. Veľkosť psa: Veľký, Malý, Obrí, Stredný, Miniatúrny Vek psa: Dospelý Zdravie: Bez problémov, Citlivé zažívanie Zloženie a príchuť: Jahňa, Kura Kvalita: *** Premium Typ mokrého krmiva: Kapsičky Krmivo v...: Želé
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
