Kapsička Rinti Filetto Adult kura a hovädzie v želé 100g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4000158954039 |
| country_of_origin: | DE |
| customs_code: | 23091011 |
| gprs_manufacturer_address: | Postfach 1307 |
| gprs_manufacturer_city: | Verden/Aller |
| gprs_manufacturer_country: | DE |
| gprs_manufacturer_email: | d.leesmann@finnern.de |
| gprs_manufacturer_name: | FINNERN GmbH&CO.KG |
| gprs_manufacturer_phone: | 0049 4231 92670 |
| gprs_manufacturer_post_code: | D27263 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý, Senior |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Hovädzie, Kura |
| Gramáž: | 100 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Hovädzie + kuracie |
| Kastrácia psa: | Nie |
| Alergie psa: | Bez alergie / bez špecifických potrieb, Bez rýb, Bez lepku (gluten free), Bez obilnín (grain free), Bez vajec, Bez bravčového |
| Životný štýl psa: | Aktívny pes, Niečo medzi tým, Pohovkový povaleč |
Kapsička s kuracím a hovädzím mäsom v želé. Kompletné krmivo pre dospelé psy. –kúsky mäsa v lahodnom želé –obsahuje pre psa všetky dôležité látky –spracované veľmi šetrne pri nízkej teplote –obohatené o vitamíny a minerálne látky Kŕmny návod: viď. tabuľka na obale. Zloženie: 48% kuracie filety, 6% hovädzie mäso, 1,5% ryža, minerálne látky. Akostné znaky: hrubé proteíny 14%, vlhkosť 82%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubé popoloviny 1%, hrubá vláknina 0,5%, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg/kg, vitamín A 400 m.j./kg, vitamín D3 300 m.j./kg. Veľkosť psa: Veľký, Malý, Obrí, Stredný, Miniatúrny Vek psa: Dospelý Zdravie: Bez problémov Zloženie a príchuť: Kura, Hovädzie Zelenina Kvalita: ***** Superpremium Typ mokrého krmiva: Kapsičky Krmivo v...: Želé
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
