Neohodnotené
Podložka Dog Fantasy chladiaca L 55x70 cm
Hodvábna chladiaca podložka od Dog Fantasy – ideálny spôsob, ako sa váš psík môže počas horúcich letných dní skvele ochladiť. Hľadáte skvelý spôsob, ako svojho psa ochladiť a zároveň zabaviť počas horúcich letných dní?
| Kategória: | Cestovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8595681853752 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 63079098 |
| Veľkosť psa: | Stredný, Veľký |
| Do práčky: | Ne |
| Materiál: | Ľadový hodváb |
| Farba: | Svetlomodrá |
| Typ pelechu: | Chladiaca |
| Tvar pelechu: | Hranatý |
| Dĺžka: | 70 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Odnímateľný poťah: | Ne |
| Konfekcia: | L |
Hodvábna chladiaca podložka od Dog Fantasy – ideálny spôsob, ako sa váš psík môže počas horúcich letných dní skvele ochladiť.
Hľadáte skvelý spôsob, ako svojho psa ochladiť a zároveň zabaviť počas horúcich letných dní? Chladiaca podložka pre psov so samochladiacim efektom je ideálnym riešením na reguláciu telesnej teploty vášho psa počas horúcich dní.
- Chladí automaticky bez potreby vody alebo ďalších zdrojov.
- Je ľahko prenosná a ideálna na cesty.
- Rýchlo schne.
Použitie: | Upozornenie: |
|---|---|
Špecifikácie:
|
|
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
