Neohodnotené
Krmivo IAMS Cat Adult turkey 3kg
Krmivo IAMS Cat Adult turkey 3kg. Kompletné krmivo pre mačky značky IAMS. Vybrané pre šťastný chvost – Chlpok.
| Kategória: | Granuly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8710255192055 |
| country_of_origin: | NL |
| customs_code: | 23091031 |
| Kvalita: | Premium |
| Zloženie: | Kura, Minerály, Morka, Ryža |
| Gramáž: | 3 kg |
| Vek mačky: | Dospelá mačka |
| Receptúra: | Morčacie |
| Veľkosť mačky: | Malá < 3 kg, Stredná 3–5 kg, Veľká > 5 kg |
| Kastrácia mačky: | Nie |
| Zdravie mačky: | Pre zdravú mačku, Zdravé trávenie |
| Alergie mačky: | Bez alergie bez špecifických potrieb, Bez lepku, Bez sóje, Bez vajec, Citlivé trávenie (potravinová intolerancia) |
| Štýl života mačky: | Indoor, Normálna aktivita, Outdoor |
