Neohodnotené
Konzerva Ontario Puppy monoprotein morčacie paté s mrkvou 200g
Konzerva Ontario Puppy monoprotein morčacie paté s mrkvou 200g. Jemné paté/konzerva s dôrazom na chuť a dobrú stráviteľnosť. Balenie: 0.2000 kg.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595681859969 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Šteňa |
| Zdravie: | Alergia, Bez problémov, Imunita a stres, Podpora metabolismu, Podpora trávenia, Posilnenie imunity |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Harmanček, Morka, Mrkva, Olej z ľanového semiačka, Rozmarín, Tymián, Vývar |
| Gramáž: | 200 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Morčacie |
| Rad: | Nová receptúra |
ONTARIO - Konzerva Ontario Puppy monoprotein morčacie paté s mrkvou 200g. Mokré krmivo v konzistencii paté/konzervy vhodné na spestrenie jedálnička a podporu príjmu tekutín. Odporúčané dávkovanie sa môže líšiť podľa hmotnosti a aktivity zvieraťa - riaď sa etiketu výrobcu a podľa potreby rozdeľ dennú dávku na viac porcií. Parametre: - Značka: ONTARIO - Hmotnosť/objem: 0.2000 kg - Určenie: pes
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
