Neohodnotené
Konzerva Ontario Junior kuracie kúsky a chrupavky 200g
Konzerva Ontario Junior kuracie kúsky a chrupavky Zdravý štart pre šteniatka Šteniatkovský vek je kľúčový pre celý budúci život. Konzerva Ontario Junior kuracie kúsky a chrupavky 200 g ponúka špičkovú výživu plnú kúskov mäsa a dôležitých živín pre správny rast a vývoj vášho parťáka.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595091761562 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 23091011 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Šteňa |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Kura, Ryža, Zelenina |
| Gramáž: | 200 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Kuracie + chrupavky |
| Rad: | Stará receptúra |
Konzerva Ontario Junior kuracie kúsky a chrupavky
Zdravý štart pre šteniatka
Šteniatkovský vek je kľúčový pre celý budúci život. Konzerva Ontario Junior kuracie kúsky a chrupavky 200 g ponúka špičkovú výživu plnú kúskov mäsa a dôležitých živín pre správny rast a vývoj vášho parťáka.
-
Vysoký obsah mäsa a vývaru: Porcia mäsa pre svaly a energiu. -
Podpora imunity: Vitamíny pre silnú a zdravú obranyschopnosť. -
Bez konzervantov a farbív: Čisté zloženie bez chémie a umelých prísad. -
Podpora kĺbov a kostí: Výživa pre pevné kosti a zdravý pohyb.
| Zloženie: | Kurací vývar 44,46 %, kuracie mäso 40,38 %, obilniny 5,49 % (ryža 5,49 %), kuracie chrupavky 3,92 %, zelenina 3,92 % (mrkva 1,96 %, zelené fazuľky 1,96 %), potravinársky škrob 1,02 %, karagénan 0,41 %, soľ 0,4 %. |
|---|---|
| Analytické zložky: | Hrubý proteín 6 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubý popol 1 %, vlhkosť 85 %. |
Najčastejšie otázky
Rozhodne áno. Receptúry sú navrhnuté tak, aby poskytovali poctivú porciu živočíšnych bielkovín. Presné percentá vždy nájdete v zložení na obale.
Áno, sú úplne bezpečné a naopak slúžia ako prirodzený a skvele vstrebateľný zdroj kolagénu.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
