Neohodnotené
Konzerva Ontario Adult monoprotein hovädzie paté s mrkvou 400g
Konzerva Ontario Adult monoprotein hovädzie paté s mrkvou 400g. Jemné paté/konzerva s dôrazom na chuť a dobrú stráviteľnosť. Balenie: 0.4000 kg.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595681860040 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý |
| Zdravie: | Alergia, Bez problémov, Citlivé trávenie, Imunita a stres, Osvalenie, Podpora metabolismu, Podpora trávenia, Posilnenie imunity |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Hovädzie, Mrkva, Olej z ľanového semiačka, Rozmarín, Tymián, Vývar, Šípka |
| Gramáž: | 400 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Hovädzie s mrkvou |
| Rad: | Nová receptúra |
ONTARIO - Konzerva Ontario Adult monoprotein hovädzie paté s mrkvou 400g. Mokré krmivo v konzistencii paté/konzervy vhodné na spestrenie jedálnička a podporu príjmu tekutín. Odporúčané dávkovanie sa môže líšiť podľa hmotnosti a aktivity zvieraťa - riaď sa etiketu výrobcu a podľa potreby rozdeľ dennú dávku na viac porcií. Parametre: - Značka: ONTARIO - Hmotnosť/objem: 0.4000 kg
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
