Neohodnotené
Konzerva Ontario Adult hovädzie paté s príchuťou spirulíny 400g
Konzerva Ontario Adult hovädzie paté s príchuťou spirulíny 400g. Jemné paté/konzerva s dôrazom na chuť a dobrú stráviteľnosť. Balenie: 0.4000 kg.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595681859853 |
| country_of_origin: | CZ |
| customs_code: | 23091090 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý, Stredný, Veľký, Obrí |
| Vek psa: | Dospelý |
| Zdravie: | Bez problémov, Imunita a stres, Podpora metabolismu, Podpora trávenia, Posilnenie imunity |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Bravčové, Hovädzie, Kura, Lososový olej, Ppirulina, Rozmarín, Tymián, Vývar |
| Gramáž: | 400 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400 g |
| Receptúra: | Hovädzie |
| Rad: | Nová receptúra |
ONTARIO - Konzerva Ontario Adult hovädzie paté s príchuťou spirulíny 400g. Mokré krmivo v konzistencii paté/konzervy vhodné na spestrenie jedálnička a podporu príjmu tekutín. Odporúčané dávkovanie sa môže líšiť podľa hmotnosti a aktivity zvieraťa - riaď sa etiketu výrobcu a podľa potreby rozdeľ dennú dávku na viac porcií. Parametre: - Značka: ONTARIO - Hmotnosť/objem: 0.4000 kg
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
