Kapsička Ontario kura a krab vo vývare 80g
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595091798759 |
| country_of_origin: | CN |
| customs_code: | 23091090 |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Kura, Plody mora, Ryba |
| Gramáž: | 80 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Vek mačky: | Mačiatko, Dospelá mačka, Staršia mačka |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
Kapsička Ontario kura a krab vo vývare 80 g
Exotické osvieženie s morským nádychom
Predstavte si spojenie poctivého kuracieho mäsa a delikátneho kraba v jednom balení. Kapsička Ontario kura a krab vo vývare 80 g je stvorená pre mačky, ktoré milujú morské plody. Mäsový vývar je pre mačku neodolateľný a zabezpečí, že jej organizmus bude dostatočne hydratovaný. Navyše obsahuje taurín, ktorý je nevyhnutný pre ostrý zrak a zdravé srdce vašej mačacej šelmy.
-
Hydratácia: Podporuje správnu funkciu obličiek a močových ciest vďaka vysokému obsahu vody. -
Vysoký obsah mäsa a vývaru: Poctivá porcia živočíšnych bielkovín pre svaly a energiu. -
Prírodné ingrediencie: Vyrobené zo starostlivo vybraných surovín pre prirodzenú výživu. -
Podpora imunity: Vitamíny a antioxidanty pre silnú obranyschopnosť organizmu. -
Zdravé trávenie: Ľahko stráviteľné zložky nezaťažujú žalúdok.
| Zloženie: | Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, ryby a výrobky z rýb 56,09 % (kuracie mäso 47,92 %, krab 7,8 %, ryba bonito 0,37 %), kurací vývar 42,468 %, karagenan 0,94 %, škrob 0,41 %, taurin 0,08 %, extrakt z čaje 0,008 %, vitamíny (A, B2,B3, B5, D3, E, polydextróza) 0,004 %. |
|---|---|
| Analytické zložky: | Hrubý proteín 8 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popol 1,5 %, vlhkosť 88 %. |
Najčastejšie otázky
Toto je doplnkové krmivo, určené ako spestrenie jedálnička. Na plnohodnotnú výživu ho kombinujte s kompletným krmivom (granuly alebo konzervy označené ako kompletné).
Nespotrebovanú časť uchovávajte v chladničke a spotrebujte ideálne do 24 – 48 hodín. Pred ďalším podávaním nechajte ohriať na izbovú teplotu.
Áno, ale sledujte celkový denný príjem kalórií a prípadne upravte dávku granúl.
Je to druh tuniaka, ktorý dodáva polievke výraznú a pre mačky veľmi lákavú vôňu.
Rozhodne áno, vďaka vysokému podielu vývaru je ideálna pre mačky, ktoré odmietajú misku s vodou.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
