Neohodnotené
FERPLAST Prepravka Atlas 20 top 58 x 37 x 32 cm
Má nasledujúce vlastnosti: Veľkosť: Rozmery sú 32,5 cm (dĺžka) x 48 cm (šírka) x 29 cm (výška).
| Kategória: | Psy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8010690139425 |
| country_of_origin: | IT |
| customs_code: | 39269097 |
| gprs_manufacturer_address: | Novozámocká cesta 58 |
| gprs_manufacturer_city: | Nesvady |
| gprs_manufacturer_country: | SK |
| gprs_manufacturer_name: | Ferplast Slovakia s.r.o. |
| gprs_manufacturer_post_code: | 946 51 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Modrá |
| Dĺžka: | 58 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hĺbka: | 37 cm |
| Nosnosť: | 8 kg |
Má nasledujúce vlastnosti:
Veľkosť: Rozmery sú 32,5 cm (dĺžka) x 48 cm (šírka) x 29 cm (výška).
Dizajn: Otváranie je umiestnené vpredu, čo uľahčuje prístup k zvieraťu počas cesty.
Konštrukcia: Je vyrobená z pevného plastu s plastifikovanými kovovými dverami a bezpečnostnou sponou. Má bočné mriežky pre správnu ventiláciu.
Nosnosť: Maximálna nosnosť je 8 kg.
Príslušenstvo: Môžete si dokúpiť vankúš a plastový krmivový pohár.
Ideálna pre bezpečné a pohodlné cestovanie so svojím malým spoločníkom!
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
