Neohodnotené
Kapsička Applaws Cat kura s jahňacím v želé 70g
Kuracie prsia a jahňacie mäso v prírodnom aspiku, doplnkové krmivo pre dospelé mačky z prírodných surovín. Základom kapsičiek je kvalitné prírodné mäso z kuracích pŕs alebo z tuniaka.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5060333430245 |
| country_of_origin: | TH |
| customs_code: | 23091090 |
| gprs_distributor_address: | Hurdsfield Estate, Hulley Road |
| gprs_distributor_city: | Macclesfield, Cheshire |
| gprs_distributor_country: | GB |
| gprs_distributor_name: | MPM Products Ltd. |
| gprs_distributor_post_code: | SK10 2LZ |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Bez obilnín, Jahňa, Kura |
| Gramáž: | 70 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Vek mačky: | Dospelá mačka |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
Kuracie prsia a jahňacie mäso v prírodnom aspiku, doplnkové krmivo pre dospelé mačky z prírodných surovín.
Základom kapsičiek je kvalitné prírodné mäso z kuracích pŕs alebo z tuniaka. Neobsahujú žiadne dochucovadlá, konzervačné látky, farbivá ani umelé prísady a sú bezlepkové.
Ryby, ktoré pochádzajú z oceánov sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny a kurence sú kŕmené výhradne organickým krmivom, bez použitia hormónov.
Zloženie: kuracie prsia 55%, jahňacie mäso 7%, rastlinná želírujúca látka.
Akostné znaky: hrubý proteín 12,5%, hr. popol 1%, hr. oleje a tuky 1%, hr. vláknina 1%, vlhkosť 84%.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
