Neohodnotené
Kapsička Applaws Cat kura 70g
Kuracie prsia v prírodnom aspiku, doplnkové krmivo pre dospelé mačky z prírodných surovín. Základom kapsičiek je kvalitné prírodné mäso z kuracích pŕs alebo z tuniaka.
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5060122492072 |
| country_of_origin: | TH |
| customs_code: | 23091090 |
| gprs_distributor_address: | Hurdsfield Estate, Hulley Road |
| gprs_distributor_city: | Macclesfield, Cheshire |
| gprs_distributor_country: | GB |
| gprs_distributor_name: | MPM Products Ltd. |
| gprs_distributor_post_code: | SK10 2LZ |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Bez obilnín, Kura, Ryža |
| Gramáž: | 70 g |
| Typ mokrého krmiva: | Taštičky |
| Vek mačky: | Dospelá mačka |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
| Receptúra: | Kuracie |
Kuracie prsia v prírodnom aspiku, doplnkové krmivo pre dospelé mačky z prírodných surovín.
Základom kapsičiek je kvalitné prírodné mäso z kuracích pŕs alebo z tuniaka. Neobsahujú žiadne dochucovadlá, konzervačné látky, farbivá ani umelé prísady a sú bezlepkové.
Ryby, ktoré pochádzajú z oceánov sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny a kurence sú kŕmené výhradne organickým krmivom, bez použitia hormónov.
Zloženie: kuracie prsia 75%, kurací vývar 23%, divoká ryža 2%.
Akostné znaky: hrubý proteín 15%, hr. popol 0,5%, hr. oleje a tuky 0,5%, hr. vláknina 0,5%, vlhkosť 82%.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
