Neohodnotené
Kalíšok Applaws Cat Luxury tuniak a krevety 60g
Mäso z tuniaka a krevety, v prírodnom aspiku. Unikátna lahôdka pre mačky, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje až 60% mäsa!
| Kategória: | Konzervy a kapsičky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 5060122496001 |
| country_of_origin: | TH |
| customs_code: | 23091090 |
| gprs_distributor_address: | Hurdsfield Estate, Hulley Road |
| gprs_distributor_city: | Macclesfield, Cheshire |
| gprs_distributor_country: | GB |
| gprs_distributor_name: | MPM Products Ltd. |
| gprs_distributor_post_code: | SK10 2LZ |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Krevety, Tuniak |
| Gramáž: | 60 g |
| Typ mokrého krmiva: | Vaničky |
| Vek mačky: | Dospelá mačka |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
Mäso z tuniaka a krevety, v prírodnom aspiku.
Unikátna lahôdka pre mačky, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje až 60% mäsa! Neobsahuje žiadne dochucovadlá, konzervačné látky, farbivá ani umelé prísady a je bezlepková.
Ryby, ktoré pochádzajú z oceánov, sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny a kurence sú kŕmené výhradne organickým krmivom, bez použitia hormónov.
Zloženie: filé z tuniaka 56%, rybací vývar 35%, ryža 5%, krevety 4%.
Akostné znaky: hrubý proteín 15%, hr. popol 1%, hr. oleje a tuky 0,5%, hr. vláknina 0,1%, vlhkosť 80%.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
